BESLENME

Sağlıklı beslenme alışkanlıkları erken çocukluk döneminde kazanılmaya başlanır. Bu özellik göz önünde bulundurularak yemek listelerimiz “Uzman Diyetisyen” tarafından hazırlanır ve aylık bülten ile beraber sizlere gönderilir.
Yemeklerimiz günlük olarak anaokulumuzun mutfağında pişirilir.
Yemek saatlerimiz;
  9:00 -   9:30   Sabah Kahvaltısı
10:30 - 10:45   Ara Öğün (meyve-kuruyemiş)
12:00 - 12:30   Öğle Yemeği
15:15 - 15:45   İkindi Kahvaltısı

SAĞLIK

  -
Çocuğumuz okula başladığında sağlık formlarının da kesin kayıtla birlikte doldurulup okul Yönetimine iletilmesi gerekmektedir.
  -
Hastalığın evde dinlenerek daha rahat atlatılması için hasta öğrencimiz tam olarak iyileşmeden veya hastalıklarının bulaşıcı dönemlerini atlatmadan okula gelmemelidir.
  -
Bulaşıcı hastalık durumunda velilerimizin okul idaresini acil olarak haberdar etmeleri diğer velilerimize bilgi ulaştırılması açısından büyük önem taşımaktadır.
  -
Çocuğumuzun okula gelemeyeceğini telefon ederek okula bildirmeniz önemle rica olunur.

HİJYEN

Anaokullarımızda sınıflar; çocuklarımızın kendilerini rahat hissedebilecekleri, özgürce oynayabilecekleri, geniş, havadar ve ışıklı olma özellikleri göz önüne alınarak özenle düzenlenmiştir. Eğitimin yanı sıra çocukların gelişimi için çok önemli gördüğümüz hijyen standartları tüm okullarımızda en üst seviyede tutulmaktadır.
  -
Okulumuz çeşitli hastalıkları tetikleyebilecek unsurlardan olabildiğince arındırılmış ve okula girişler paspaslar ile güvence altına alınmıştır.
  -
Okul ortamımız sık ve düzenli aralıklarla havalandırılmakta ve okul temizliğinde Henkel ürünleri kullanılmaktadır.